Klaus szobája



 
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Keywords
Zarina*
new messages
you got one?
» Lana Hollister - 40%
Klaus szobája Emptyby Lana Hollister Szomb. Feb. 07, 2015 5:54 pm

» Hayley's army
Klaus szobája Emptyby Hayley Marshall Szomb. Feb. 07, 2015 5:32 pm

» Nappali
Klaus szobája Emptyby Tatia Petrova Vas. Jan. 25, 2015 6:35 pm

» Gyóntató
Klaus szobája Emptyby Klaus Mikaelson Szomb. Jan. 17, 2015 4:22 pm

» Segítség kezdőknek
Klaus szobája Emptyby Klaus Mikaelson Szomb. Jan. 17, 2015 4:18 pm

» Szabályzat
Klaus szobája Emptyby Klaus Mikaelson Szomb. Jan. 17, 2015 4:16 pm

» Aranyköpéseink
Klaus szobája Emptyby Tatia Petrova Vas. Jan. 11, 2015 7:34 pm

» Dorothea Murdock
Klaus szobája Emptyby Hayley Marshall Vas. Jan. 11, 2015 5:53 pm

» Liam Petrova
Klaus szobája Emptyby Hayley Marshall Vas. Jan. 11, 2015 5:43 pm

» ✖ Tati's works ✖
Klaus szobája Emptyby Tatia Petrova Vas. Jan. 11, 2015 3:18 pm

» Zarina McCall
Klaus szobája Emptyby Tatia Petrova Vas. Jan. 11, 2015 12:07 pm

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
chatbox
tweet-tweet


Megosztás
 

 Klaus szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello sweetheart, this is my name
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

I'm the original hybrid, i'm dangerous!

életem darabkái
▼ Hsz számok : 46
▼ Join date : 2014. Nov. 12.
▼ Age : 1027
▼ Where are you? : ● it's home, new orleans

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyPént. Nov. 14, 2014 10:40 pm

***
Vissza az elejére Go down
Hello sweetheart, this is my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

i'm just a human, i can die easily

életem darabkái
▼ Hsz számok : 139
▼ Join date : 2014. Dec. 20.
▼ Age : 1026
▼ Where are you? : ×× where the pink fluffy unicorns dancing on rainbows.

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyHétf. Dec. 29, 2014 9:09 am

klaus & tatia
i don't feel like.. a human
Körülbelül egy hete, hogy újra élek, és azóta úgy érzem magam mintha egy igazi szörnyeteg lennék. Klaus visszahozott, hálás vagyok érte, de olyanná tett amilyen nem akarok lenni. Egy vámpír lettem, egy vérszívó, szomjazom mások vérére és ez nem én vagyok. Nem érzem magam emberinek, nem érzem a régi emberségem.
Elijah és én nem vagyunk valami nagy beszélőviszonyban, tekintve, hogy még nem találkoztam vele. Szerintem azt sem tudja, hogy élek, bár ez nem is baj. Nem akarok vele egy szót sem váltani, hiszen megölt mikor én szeretem. Ezennel kimondtam a legnagyobb hibám, még mindig szeretem, nem változtak iránta az érzéseim, pedig utálhatnám. Egy részem is utálja, de nem annyira, mint amennyire kéne, és amennyire az eszem mondja, hogy akarom. Nem érzem jól magam így ahogy most vagyok, nem érzem magam biztonságban, bár semmi vész sem leselkedik rám, mégis úgy érzem magam, mint akit csapdába csaltak.
Miután a saját démonjaim elől nem menekülhetek, így inkább másoknak szeretnék segíteni leküzdeni őket. Klaus napok óta rosszakat álmodik, nem tudom pontosan miről, de tudok róla. Kiélesedett érzékeim miatt elkapom minden egyes lélegzetvételét és amikor alszik, akkor is ugyanúgy hallom légzését és akkor tudom, hogy nincs rendben vele minden. Mi gyötörheti szegényt ennyire? A múlt fájdalmai napjainkban is kísérti vagy csak úgy a napjainkban lévő háború.. vagy minek nevezzem ami most áll. Nem vagyok tisztában mindennel, hiszen Klaus és Hayley nagyon gyorsan mondanak mindent és érthetetlen számomra. Annyit tudok, hogy Klaus a holdfénygyűrűk miatt gyenge teliholdkor és védelemre szorul, emellett még kínzó álmai is gyötrik.. Szegény sebezhető fiúnak még mindig nem változott az a rossz élete ami régen is volt.
- Alszol? - lépek be az ajtón miközben felteszem a kérdést, bár tudtam, hogy nem alszik, de azért kedvességből feltettem a kérdést számára. Régebben jóban voltam vele is, talán túl jóban, és ez mára sem változott. Igaz nem éppen azzal töltötte minden szabadidejét ezer éven át, hogy életemet visszaadja nekem, de ami késik nem múlik. Most újra itt vagyok, és itt vagyok Klaus-nak, hogy segítsek. Nem éreztem annyira jól magam, mivel érzelmileg labilis vagyok, de átérzem a fájdalmát amit ő érezhet most. Nem lehet a lányával, kint hadilábon állnak a Guerra farkasok, Mikael pedig él, pontosan úgy, mint Esther. Beljebb haladtam a szobájában egészen az ágyáig amelynek szélére lassan leültem. - Hogy vagy? - tettem fel a kérdést, bár legbelül sejtettem hogyan. A formalitás kell, hiszen Klaus mindig is szerette ha valaki törődik vele, még ha csak nem is mutatja azt ki. Talán nekem is nehéz, de nem tervezem neki elmondani, mert félek, hogy ideges lesz amiatt, hogy így elítélem az új életem. Ameddig vártam válaszára ledőltem mellé az ágyba és felé fordultam. Nem hinném, hogy elküldene, hiszen ez csak baráti éjszakai csevej. Aggódom érte.

gods and monsters • férjemuram <3 • ©
Vissza az elejére Go down
Hello sweetheart, this is my name
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

I'm the original hybrid, i'm dangerous!

életem darabkái
▼ Hsz számok : 46
▼ Join date : 2014. Nov. 12.
▼ Age : 1027
▼ Where are you? : ● it's home, new orleans

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyHétf. Dec. 29, 2014 6:41 pm

Tatia & Klaus

Jelen esetben a legkevésbé érdekel a család. Az elmúlt egy hétben visszahoztam egykor még számomra hőn szeretett Petrovát, bár régen is tudtam, hogy számára mindig a bátyám volt az, aki. De nem bánom, én akkor sem voltam túlzottan féltékeny, mert elfogadtam a tényeket. Amikor a bátyám megölte őt, tudtam, hogy Tatianak volt egy fia, és valakinek gondoskodnia kell a gyerekről. Liam még egész kicsi volt, aligha 2 éves kisgyerek, és még a mai napig sem emlékszik az anyja arcára sem. Egészen felnőtt koráig én neveltem fel, és amikor láttam, hogy készen áll, átváltoztattam, mert nem akartam, hogy Tatia egyetlen egy emléke is eltűnjön. A legszomorúbb, hogy ez a bátyámnak eszébe se jutott, hogy még is, van ott egy gyerek védtelenül, és ha nem vigyáz rá senki, akkor meghal. Sokan a világ legnagyobb fattyújának néznek, de tudni illik, volt bennem akkor is emberi érzés, még vámpírként is, és akkor is, amikor Marcelt neveltem fel. De nem baj, annak az időnek régen vége.
Jobbnak láttam, ha most ledőlök az ágyra egy kicsit pihenni, mert eltárgyaltam az időt a Guerrera vérfarkasokkal, miszerint jobban járnának, hogyha a gyűrűket leveszik a kezükről, mielőtt még én tépem le az ujjukat egyenként. Ami azt illeti, mielőtt lefeküdtem volna a tiszta ágyra, le kellett volna vetkőznöm, mert most csupa vér lett még az ágy is. És igen, eléggé véres jelenetet kellet ehhez is rendeznem, bár nem jártam sikerrel, legalábbis azzal nem, hogy lemondjanak a gyűrűről. ha így nem, akkor azt kell megtudnom, hogy ki az a bátor és merész, aki az engedélyem nélkül mert holdgyűrűket csinálni.
Miközben dühöngtem egy sort magamban, hallom, hogy a szoba végéről kinyílott az ajtó, sőt, még azt is hallottam azelőtt, hogy lépések kopogása verődik fel a parkettáról.
- Elméletben.- válaszolom fáradtan, aztán azon gondolkoztam, hogy hogyan töröljem le magamról a vért, a nélkül, hogy Tatia meglássa, hogy eléggé komoly ügyet próbáltam elintézni.
Még mindig feküdtem az ágyon nyugodtan, egy cseppet sem hederítve arra, hogy éppen egy nő lépett be a szobámba. Nos, már alapból azt sem szeretem, ha csak valaki beront a saját szobámba, nem hogy még azt, hogy még nem is szólt előtte. De nem baj, nem szidom le, mert mindez a dühkirohanásom azért van, mert nem jártam sehogyan se sikerrel.
- Szarul, de büszkén. - válaszolok rá közömbösen
Amikor ledől mellém, hirtelen ülök fel. Elég sötét van, bár nemsokára úgy is megérzi rajtam a vérszagot. Nem baj, elvégre még is csak vámpírból van, nekünk ez nem tabu.
A mellettem lévő lámpának meghúzom a madzagját, majd az megtöltötte fénnyel a szoba kis részét. Felállok onnét, majd pedig a szoba végi csaphoz sétálok, amit egy jó ideje nem mostam le. Véres, és egyben festékes is. Zöld, sötétkék, királykék, a kék szín egyvelege ott volt a mosdó szélén.
- Nem vagy éhes? - kérdezem tőle egyhangúan, amikor megnyitom a csapot, és a tükörbe nézem arcomat, hogy még is hol van rajtam vér. Ami azt illeti, a fél arcom olyan, elvégre olyan pozícióban álltam pont akkor, hogy ott teljesen felfröccsent a vér. Mindig eszembe jut ilyenkor, hogy Elijah nem félti ilyenkor az Armani öltönyét, amikor bíborszíne lesz a vértől?
A langyos víz lemossa a vért a kezemről, bár ez még mindig nem amolyan megtisztulás, mert rengeteg vér tapadt már a kezemre.

▼530▼ ▼He's lost▼ ▼(: ▼


Vissza az elejére Go down
Hello sweetheart, this is my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

i'm just a human, i can die easily

életem darabkái
▼ Hsz számok : 139
▼ Join date : 2014. Dec. 20.
▼ Age : 1026
▼ Where are you? : ×× where the pink fluffy unicorns dancing on rainbows.

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyHétf. Dec. 29, 2014 7:14 pm

klaus & tatia
i don't feel like.. a human
Klaus társasága egyáltalán nem volt rossz számomra, pont ahogy régen. Mindig jóban voltunk, ez nem változott, bár egy kicsit nagy szünet szétszakította ezt a barátságot, vagy mi a fene volt közöttünk. Nem szokásom tolakodni, de muszáj volt valakivel beszélnem, és erre a legalkalmasabb Klaus volt, mivel mással nem nagyon tudok beszélgetni. Hayley agyára mennék ha csak elkezdeném a problémáimat, Elijah észre sem vette, hogy újra élek, és szerintem nem is érdekli, mivel állítólag egész érdekes módon kajtat Hayley kegyei után, így egyedül vagyok. A fiam meghalt évszázadokkal ezelőtt, hiszen egy gyámoltalan gyermek nem élhet sokáig a vadonban, főleg, hogy már vámpírok, különféle szörnyetegek járkálnak az erdőben.. veszélyes egy kisgyereknek. Ezért is most a gyásszal küzdök miszerint az imádott kisfiam aki még alig volt pár éves kegyetlen módon meghalhatott.. pont ugyanúgy ahogy én öldököltem ma. Egész nap az utcán voltam annak ellenére, hogy Klaus még a lelkemre kötötte, hogy ne járkáljak ilyen nyíltan, mivel valami veszély leselkedik mindenkire aki csak Klaushoz tartozik, vagy éppenséggel vámpír.
Mikor az ágya szélén ültem, éreztem hangjában a dühöt, ámbár fogalmam sem volt mi iránt táplálja ezeket a feldúlt érzéseket. Azt mondta elmondott mindent, de tudom, hogy titkol valamit. Valami nagyon fontosat, de nem hajlandó elmondani nekem, hiszen ha az lenne már elmondta volna. Engem sem kellene hülyének nézni, átlátok az embereken, és lehet Klaus nem teljesen ember, de nem tudja elrejteni teljesen az érzéseit. Ismerem már őt.. akár hiszi akár nem. Amikor felkapcsolta a lámpát, megláttam, hogy csupa vér, pedig csak azt hittem ez a vérszag amit érzek csak illúzió, csak beleégett az agyamba a vér isteni illata, és az íze mennyei.
- Mit tettél? - kérdezem tőle hirtelen amikor láttam, hogy a fél fejét beborítja a vér, és megint a szomj elöntötte testem. Nem tudok uralkodni ezen, hiszen még újonc vagyok, zöldfülű, vagy hívjuk akárminek. Engem nem tanít senki, nincs mentorom, nincs akibe támaszkodhatok, én csak magamat próbálom kontrollálni, csak eddig ez teljesen sikertelennek tűnik. Klaus tudom nem ivott vagy valami, mivel az nem ilyen véres mulatság.. ő gyilkolt, és nem a vér iránti vágy miatt. Oka volt rá, és bűn okkal gyilkolni. - Elvettél életeket! - néztem rá aggódva, és félően, mivel megjelent bennem az a rettenet, de nem tőle féltem.. magamtól. Vajon mi lesz velem? Én is ilyenné válok? Talán rosszabbá..
Csak néztem őt ahogy a csapnál mosakszik, de nem tudja lemosni azt a jelzőt, hogy gyilkos. Mindannyian azok vagyunk akik ízlelték az emberi vért. Az átváltozáshoz gyilkolnunk kell, és tudnunk kell, hogy egy ártatlan ember életét fosztottuk meg. Pontosan úgy ahogy Elijah még régen az enyémet. Megbánta biztos, de még mindig haragszom rá, mivel azt mondta szeret, mégis bántott. Pedig megesküdött, hogy sosem bántana..
- Már ettem. - válaszoltam kérdésére, de őszintén szólva a vér csábított, és nehezebb volt visszafogni magam, mert Klaus itt parádézik előttem vérbe borítva. Megjelentek az erek a szemeim alatt, és éreztem ahogy alsó ajkaimat súrolják szemfogaim. - Niklaus! - szóltam neki, afféle segélykiáltás volt ez, mivel nem tudok uralkodni magamon, az érzések erősebbek, mint voltak, és teljesen felborította az életem. Meg kell tanulnom az önkontrollt mielőtt elvesztem az eszem. Klaus segíteni fog, érzem, ő mindig segített nekem, remélem ez nem változott.


gangster's paradise • férjemuram <3 • ©
Vissza az elejére Go down
Hello sweetheart, this is my name
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

I'm the original hybrid, i'm dangerous!

életem darabkái
▼ Hsz számok : 46
▼ Join date : 2014. Nov. 12.
▼ Age : 1027
▼ Where are you? : ● it's home, new orleans

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyHétf. Dec. 29, 2014 9:56 pm

Tatia & Klaus

Meglepődöm Tatiana kérdésén. Mi az, hogy mit tettem?
Erre rá se figyelek, hanem tovább mosom először a tenyeremet, utána pedig lehajolok, és az arcomba öntöm  az összetett tenyereimben  lévő hideg vizet.
- Tudod, az élet egy ördögi kör, mint például az állatoknál is.- mosom tovább az arcomat gondosan.- Mindig az erősebb marad életben. - rázom le kezemről a vízcseppeket, majd a tükör mellett lévő törölközőt leemelem, majd arcomat beletemetem, és kellő jó érzés tölt el, amikor éreztem, hogy megtisztult az arcom, és a tenyereim.
Ami azt illeti, sok mindent elfelejtettem még mesélni Tatianak. Például azt, hogy a fiát megmentettem a haláltól, no de nem baj, majd a közeljövőben elmesélem neki, hogy Liam még életben van, de még egyenlőre jobb lesz, ha az anyja összeszedi magát.
- Ha azokat nem öltem volna meg, hidd el, még többen haltak volna meg, köztük te is, vagy én. - S, majdnem elszóltam magamat a lányommal kapcsán. Majdnem azt mondtam, hogy akkor Hopeot is megölik, elvégre ha tudná bárki is, hogy nem halt meg, azonnal az a gyermek lenne a célpont minden ellenségem szemében. Tatianak pedig nem akarom elmondani, mert a végén bárkinek kikotyogná.
Látom az arcán, hogy totál be van tojva, holott nem kéne. Nem tettem semmi rosszat, hanem csak is a családom érdekében öltem. A lányomat akarom megvédeni, a többiek pedig engem nem érdekel. Sem Rebekah, sem pedig Elijah. Hidegen hagy mindegyik, az utóbbi pedig még inkább. Egyedül is megtudok oldani bármit, és senkinek nem érdekel a véleménye semmiről sem.
Amikor oda pillantok újra, látom, hogy Tatiana szeme alatt eluralkodnak az erek, ráadásul a két szép szeme is elhomályosodott. Lesznek még itt gondok bőven...
- Nem embervér, Tatiana. - Magyarázom neki, hogy ennyire nem kell túlreagálni a dolgokat. Nem embereket öltem.
Amikor a nevemet mondja, mintha azt akarná, hogy segítsek, azonnal mellette jelenek meg, s egyből leülök mellé.
Két karommal magamhoz húzom, fejét a mellkasomnak döntöm neki, tenyeremet haján hagyva.
- Nem adok neked vért, Tatiana. Különben soha nem fogod megállni az éhségedet. Csak bízz bennem. - Suttogom az utolsó mondatomat. - Próbálj valami szép dologra gondolni. Vagy ami egyszerűen csak boldoggá tenne. - próbálom elterelni a figyelmét bármire, csak ne a véren járjon az esze, különben akkor sehogyan sem fogja megállni az éhségét.




▼?▼  ▼He's lost▼  ▼(: ▼  


Vissza az elejére Go down
Hello sweetheart, this is my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

i'm just a human, i can die easily

életem darabkái
▼ Hsz számok : 139
▼ Join date : 2014. Dec. 20.
▼ Age : 1026
▼ Where are you? : ×× where the pink fluffy unicorns dancing on rainbows.

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyKedd Dec. 30, 2014 4:28 pm

klaus & tatia
i don't feel like.. a human
Hallgatom Niklaus szavait és be kell ismernem, hogy tényleg igaza van. Akármennyire tűnik egyszerűnek külső szemlélőként, amikor benne vagy ebben az életben egyáltalán nem mondható gyerekjátéknak. Az állatoknál is ugyanúgy így van, hiszen egy kisállat anyja mögül kimerészkedik és egyből belelendül az erdei, vagy éppen a sivatagi veszedelmekbe. Ha ő az erős, akkor ő nyer, ha pedig nem.. ebéd. Ez az élet, egy nagy hierarchia, és ezt mindenki köteles elfogadni. Szar az élet, mondhatom, bár egész megszokható, hogy akár minden sarokból veszély leselkedhet rád. Egy idő után elmúlik a paranoia is és nyugodtan fog merni az ember menni az utcán. Ezután pedig elmúlik az a vágy is, hogy vadásszak.
- Egyszóval megmentetted mindkettőnk életét? - vontam fel a szemöldököm kérdőn, mivel ha szerinte nem haltak volna meg akkor meghaltunk volna mi. Klaus-t nem lehet megölni, ahogy emlegette, csak valami különleges fából készült karóval. - Nálad van a karó? - gondolkoztam el egy percre, mert milyen rossz lenne ha kiderülne, hogy másnál van és épp Klaus fejét akarja dísznek a falra. - Ugye nálad van? - nézek rá komolyan, mivel ez nem poéntéma, nem akarom, hogy ő meghaljon, esetleg én, Elijah vagy bárki. Úgy hiszem még élhetnénk, de ha nincs itt a karó akkor.. megvan kinél lehet.
Amikor az ereket és szemfogaimat megéreztem és a látásom is elhomályosult a vöröses árnyalatú fátyoltól ami belepte, segítséget kértem Klaus-tól. Ő változtatott át, így számolnia kell azzal, hogy neki is kell tanítgatnia engem, mivel ez a vámpírlét minden csak nem jó. De valószínűleg a halhatatlanság, a gyors regeneráció és éles érzékek majd kapóra jönnek ha legyűröm a vér iránti vágyat.
Hagytam, hogy minden erőmet arra használjam, hogy kövessem szavait és be is tartsam azokat. Behunytam a szememet és arra gondoltam amikor először a fiamat fogtam a kezeimben. Minden olyan békés volt, semmi sem érdekelt a világban, csak ő, ő pedig épp csak látszott még, olyan kicsi volt.. kár. Sosem láthatom őt viszont, pedig kíváncsi lettem volna milyen fiatalember válik belőle, bár ezt nem fogom sohasem megtudni. Ilyen az élet. Amikor rá gondolok az mindig megnyugtat, hiszen a családomban már csak ő volt. A férjem meghalt egy csatában, így egyedül maradtam egy újszülött gyermekkel. Mély levegőt veszek és azt lassan kifújom, és éreztem, hogy mindent megint ellepett a harmónia. Ezt Klaus-nak köszönhetem. Gyorsan elkaptam mellkasáról a fejem.
- Köszönöm! - néztem a szemeibe és arcára raktam egyik kezem mivel végigsimítottam azon. Észre sem vettem eddig milyen szépek a szemei, és semennyit sem változott az elmúlt évezredben. Közelebb hajolok hozzá, de közben aggódom, hogy ő nem akarja, bár nekem túl nagy a kísértés. Ajkaink már összeérnek és gyengéd csókba kezdtünk. Nem lenne szabad, mivel itt a lánya anyja is, és gondolom nem azért volt gyerekük mert utálták egymást. Bár ha együtt lennének Klaus ellenkezne, amit látszólag nem tesz. Megszakítom a csókunkat egy pillanatra és füléhez teszem ajkaim. - Itt maradhatok éjszakára? - suttogtam ezt a kis kérdést, és azt hiszem sokkal jobban tudnék aludni ha mellettem lenne valaki, és ez a valaki ő lenne. Sokkal könnyebben álomba tudnám ringatni a démonjaim, mert egyedül a szellemek ébren tartanak.


ghost • férjemuram <3 • ©
Vissza az elejére Go down
Hello sweetheart, this is my name
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

I'm the original hybrid, i'm dangerous!

életem darabkái
▼ Hsz számok : 46
▼ Join date : 2014. Nov. 12.
▼ Age : 1027
▼ Where are you? : ● it's home, new orleans

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyKedd Dec. 30, 2014 10:26 pm

Tatia & Klaus

Tatianat némán hallgattam végig, hogy le tudjon nyugodni, és tisztán lásson mindent. Tudom, hogy egy idő után meg fog utálni, de tudnia kell, hogy én csak is az ő érdekeit akarom nézni, és nem másét, sem pedig a szomszédét. Tatiana most újra él, bár még nagyon keveset tud erről a világról. Neki olyan lehet, mintha egy másik bolygón élne, de tudnia kell, hogy nem kell megijednie, ugyanis nincs egyedül, ameddig én itt vagyok neki.
Addig sosem kell félnie.
- Nem, Tatiana, nincs nálam a karó. Egyenlőre az még rejtély, hogy hol van. - válaszolom abszolút nyugodtan, miközben még mindig mellkasomon tartom őt.
Elég nagy a veszély, mert a tölgyfakaróval meglehet engem ölni, és egyaránt a többi testvéremet is. Az a tölgyfakaró az enyém volt, ami nem ég szénné, miután egy testbe kerül, de most meg még is eltűnt. De hová? Kinél van? Folyamatosan teszem fel magamnak a kérdéseket, bár akárkinél is van, ha megtalálom, az orrán keresztül húzom ki a gerincét, azt garantálom!
Tatiana viszont nagyon ártatlan, még is azt hiszi, hogy gyilkos, szívtelen, ragadozó, és minden rossznak az egyvelege. De ez nem így van. Azért vagyok most vele, hogy megmutassam neki, hogyan győzze le azt a démont, aki benne van. Igaz, én magam sem tudom leküzdeni az enyéimet, de voltaképpen nem is akarom. Nekem szükségem van rájuk, hogy erős maradjak.
Még sokat nem tud Tatia, de előbb vagy utóbb úgy is elő kell állnom a tényekkel, hogy eddig mik történtek. Valójában megmentettem a gyerekét a haláltól, aki szintén majdnem Elijah miatt halt meg,  minden évszázadban leszúrtam valamelyik testvéremet, Mikael elől menekültünk, felneveltem még egy gyereket, s utána lett egy saját, aki valójában csak egy éjszakás kalandnak volt az eredménye. Annak ellenére is, ő a lányom, és minden áron megfogom őt védeni, bármit is kell, hogy megtegyek!
Tatia elveszi  fejét a mellkasomtól, majd akkor pedig szemembe néz szelíden, én pedig komoly tekintettel figyelek továbbra is rá, s erről az arcról semmi sem volt kivehető, még az sem, hogy milyen szépnek tartom a bőrét, a szemét, az ajkait...
Látom, ahogyan közelebb hajol hozzám, én pedig automatikusan lehunyom szemeimet, majd először alsó ajkát ízlelgetem.
Annyira édes volt, és annyira hiányzott már ez az érzés, hogy azt nem tudom szavakba önteni. Nem tudom, hogy utoljára mikor éreztem ezt, hiszen ezer évvel ezelőtt sem nagyon kaphattam ebből, mivel mindig  is a bátyámat szerette, engem pedig soha. De hiába is mindez, ez a csók bármit megtud bennem gyónni.
Aztán, ezt sem élvezhettem túl sokáig, mert nagyon hamar elvonta ajkaimtól az övéit, majd szempárom újra kinyitom, és a szemébe tekintek, ami még így is olyannyira elbűvölő volt. Senki sem tudott eddig ennyire megpuhítani. Úgy érzem, mintha egy álom lenne, és a sors űzne belőlem gúnyt. De tudom, ez a valóság.
Amikor kérdezi, hogy velem aludhat e, úgy éreztem, mintha apró villámcsapások értek volna, de ezek nem fájtak, hanem jóleső érzések töltöttek el, és a hideg is futkosott minden porcikámon.
- Akár végig...- suttogom ajkai előtt, mert nagyon közel voltam hozzá, nagyon is közel.
Csupasz combján végigsimítok tenyeremmel, s még csak most vettem észre, hogy nincs rajta semmilyen ruha a fehérneműjén kívül. Ha most nem lenne annyira tudatlan, határozottan fognám rá, hogy direkt jött be szinte meztelenül a szobámba.
- Annyira gyönyörű vagy...- Hajolok hozzá közelebb, majd bátrabban tapasztom ajkaimat az övére, majd lejjebb csókolgatom őt a nyakánál, miközben forró,aranybarna combját simogatom.



▼?▼  ▼He's lost▼  ▼(: ▼  


Vissza az elejére Go down
Hello sweetheart, this is my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

i'm just a human, i can die easily

életem darabkái
▼ Hsz számok : 139
▼ Join date : 2014. Dec. 20.
▼ Age : 1026
▼ Where are you? : ×× where the pink fluffy unicorns dancing on rainbows.

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptySzer. Dec. 31, 2014 10:32 pm

Klaus & Tatia
Arra, hogy nincs nála a karó inkább nem is reagáltam, mert sejtettem, hogy elvesztették vagy ellopták. Jobban vigyázhatnának az értéktárgyaikra, mivel az a legértékesebb a világon. Legalábbis számukra lehetne az, mivel csak azzal lehet őket megölni, most pedig nincs náluk, ami azt jelenti, hogy valaki elcsente, ez pedig azt jelenti, hogy az életükre tör. Előbb utóbb el fog jönni Klaus-ért, vagy netán Elijah-ért, így pedig minden vámpír meghal. Nem gyerekjáték ez, hiszen több generáció meghalhat, sőt, talán a fél emberiség, mivel a vámpírok elég elterjedt lények lettek napjainkig. Állítások szerint legalábbis sokan vannak. Ami pedig a legfontosabb, hogy jómagam is közéjük tartozom, egyszóval ha Klaus meghal, én is meghalok. A halálba pedig nem akarok futni megint, hiszen éppen csak kijöttem a koporsóból.
Miután lenyugodtam igazán jól estek Niklaus csókjai, hiszen mindig is szerettem őket, hiába is voltam oda a testvéréért. Az pedig, hogy azt akarja, hogy maradjak itt nagyon boldoggá tett, hiszen itt szerettem volna maradni. Puha tenyerét éreztem combomon és teljesen lenyugtatott ezzel, mivel az elmúlt napokban nagyon rosszul voltam. Talán attól amiért egy gyilkos vagyok, de most nem ez számított. Ajkait mohón faltam, néha beleharaptam, és teljesen átadtam magam az érzésnek amit keltett bennem. Egyre jobban kívántam teljes egészét, és teljesen beleremegtem amikor nyakamat érintették ajkai, a gyomrom görcsbe rándult, és úgy éreztem ez az éjszaka csak kettőnké. Az ágyról vámpírsebességemmel felpattantam majd Klaus ölébe ültem, de úgy, hogy vele szemben legyek és tovább sajátíthassam ki ajkait. Vállait fogva döntöttem le lassan az ágyra és már nyakát kényeztettem érzéki csókjaimmal. Közben továbbra is felette térdeltem az ágyon, és el is feledkeztem arról, hogy milyen lenge öltözetben látogattam meg őt, így gondoskodni fogok róla, hogy ő is ilyen állapotban legyen nemsokára. Felhajtottam pólóját, hogy felsőtestén is végighaladhassak csókjaimmal, de eszembe jutott az, hogy Klaus és köztem sosem volt intim viszony, csak csók és egyebek.
- Klaus.. - néztem fel rá, mivel megakartam róla bizonyosodni, hogy tényleg úgy akarja-e. - Biztos megtörténjen? - vontam fel a szemöldököm, és bár már mindketten szülők vagyunk, azért illik megkérdezni. Klaus még eléggé Tati-szűz, én pedig még Klaus-szűz vagyok, ezért megfontoltan kell az első alkalmunkat végezni. Bár ahogy most vagyunk inkább csak jól érezzük magunkat, hiszen most elég nagy slamasztikában vagyunk úgy általánosságban. Ránk fér ez a szórakozás.
Egy kis idő múlva újra elkezdtem csókolni testét, lassan és lefele haladva. Mikor már elérkeztem nadrágjához, visszamásztam ajkaihoz, és vadabbul csókoltam őt, nyelvemmel övét masszírozva, közben a felsőjét is eltávolítottam róla, hasizmain pedig végigsimítottam. Minden egyes érintését élvezem, és egyre jobban akarom őt, de ezzel még várni kell, hiszen nem siethetjük el. Tudom, hogy hiányolt, ezért is hozott vissza, és én is hiányoltam őt. Akár tudja akár nem.
Leszálltam már róla, hiszen biztos neki is vannak tervei velem, de az ágy annyira sablonos helyszín már. Így megint kihasználtam a vámpíradta sebességem, és a szekrényre felültem, majd pajkos mosollyal néztem őt.
- Na? -vontam fel kérdőn szemöldökeim, és a mosolyt nem is lehetett letörölni az arcomról. - Gyere.. - hívogattam őt, bár nem úgy tűnt, hogy annyira kellene, hiszen ő is annyira akarta amennyire én, legalábbis úgy tűnt.

Δ :tati: Δ without you Δ 506

✖ T.P. ✖
Vissza az elejére Go down
Hello sweetheart, this is my name
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

I'm the original hybrid, i'm dangerous!

életem darabkái
▼ Hsz számok : 46
▼ Join date : 2014. Nov. 12.
▼ Age : 1027
▼ Where are you? : ● it's home, new orleans

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptyCsüt. Jan. 01, 2015 1:21 am

Tatia & Klaus
+18
Úgy érzem, hogy Tatiaval egész élvezetes éjszaka elé fogunk nézni. Soha nem voltam úgy vele, hogy  egy éjszaka mindenhogyan egymáséi lettünk volna. Nem, én soha nem azt akartam tőle, bár nem mondom, hogy soha nem álmodoztam róla még régen, hogy egyszer nekem adja magát. Akkoriban ő volt a világ legszebb nője. És a mai napig is, hiába van belőle még pár darab. Ő mindig is egyedi volt, és bárhol feltudom őt ismerni. Gyönyörű, és érzéki, soha nem ismer lehetetlent. Régen mindig is ő róla álmodoztam, s aligha kaptam tőle egyetlen egy darab csókot. Mindig tudtam, hogy a bátyámat szerette, és ez sajnos most is így van. Félek, az érzelmeimből úz most is gúnyt, de nem tehetek mást. Régen akartam, hogy az enyém legyen bárhogy, vagy így vagy úgy, de most az enyém lesz!
Érzéki, nyugodt, aprólékos csókba kezdtünk, s ennek hatására valami forró  futott rajtam végig, és abszolút megkívántam őt. Nem voltam mostanában senkivel sem, mert nem tartottam rá igényt. Anélkül is meg lehet élni, bár most az elmúlt pár hónapban szükségem volt egy olyan emberre, aki megért engem, és velem van. az az ember pedig Tatia. Tudom, hogy ezzel az egy éjszakával nem fogja odaadni magát nekem, de legalább most az egyszer tudhatom, hogy az enyém, csak is az enyém, és senki másé.
Amikor az ölembe ült, s nyakamat kezdte el csókolgatni, úgy éreztem, mintha csak beleégetné csókja nyomait a nyakamba. Annyira gyengédek voltak, olyan precízek, s ajkával még mást is biztosan nagyon jól tudna csinálni...
Amikor ledönt a vállamnál fogva, hagyom magam, s derekára helyezem mindkét tenyeremet, alsóneműje alá csúsztatva oldalt ujjaimat.
A pólót leszedte rólam, és már csak nadrágom maradt rajtam. Ekkor mellkasomat, s egyre lejjebb haladva kezdi el csókolgatni izmos, kidolgozott testemet, én pedig hátradöntöm a fejem könnyedén, bár nem megkönnyebbülve, ugyanis teljesen másképp könnyebbülnék meg.
- Ne várjunk tovább. - határozottan felelem a kérdésére suttogva.
Újra testemet kezdi el csókolgatni, de mire lejjebb ért, azonnal feljebb kúszott, s azonnal ajkaimra tapadt, de most már nem annyira lágyan, hanem vadul, de még is érzékien faltuk egymás ajkait, én leginkább alsó ajkát.
Rólam hirtelen tűnik el, s látom, hogy a fiókos szekrény tetején jelent meg, két combját jól összeszorítva még, bár nem sokáig fog az szorosan maradni.
Felültem, majd pedig az ágyról is elmentem, s természetfeletti gyorsasággal jelentem meg előtte letérdelve, mint az alattvaló Királynőjének letérdelve.
Két combját oldalt csókolgatom, majd két lábát szétrakom, s egyből kissé átázott alsóneműje tárul elém, Azon keresztül hintem csókokkal, ajkaimon érezvén azon keresztül a nedvességét, s újra felnézek rá pajkos mosollyal.Ujjaimat becsúsztatom oldalt, s egy könnyű húzással szedem le róla, bár még melltartója rajta van, de az sem lesz sokáig rajt. Egyenlőre azt kell eltávolítanom róla, ami a leges leglényegesebbet takarja.
Teljesen átmelegedtem, amikor megláttam csupasz nőiességét s újra szétraktam lábait, majd átfűztem rajtuk karjaimat, jó erősen magamhoz tartva, hogy még véletlenül se tudjon szabadulni sehogyan sem.
Szám teljes egészét csiklójához érintettem, s nyelvemet kidugva kezdtem csiklója körül nyalogatni őt, s annyira nedves volt, hogy szinte már ittam édes, forró nedvét. Utána pedig szívni kezdtem teljesen, s most már kisajkait vettem ajkaim közé, azt szívva, s azzal felváltva lüktető, kiálló csiklóját.
Egyik karommal elengedtem, majd pedig ujjammal közelítettem felé, s még egyenlőre szeméremajkait szívogattam, majd két ujjamat hirtelen raktam be a nyíláshoz, majd jó mélyen toltam bele, ami egyszerű volt, hiszen nagyon benedvesedett. Nem voltam soha sem a kegyelmezés, és az óvatosság híve semmilyen téren sem, ezért szinte már emberfeletti gyorsasággal és vadsággal ujjaztam, míg nyaltam őt egyszerre is, s ezt végig, ameddig nem fog remegni.





▼?▼  ▼He's lost▼  ▼(: ▼  


Vissza az elejére Go down
Hello sweetheart, this is my name
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

I'm the original hybrid, i'm dangerous!

életem darabkái
▼ Hsz számok : 46
▼ Join date : 2014. Nov. 12.
▼ Age : 1027
▼ Where are you? : ● it's home, new orleans

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája EmptySzomb. Jan. 10, 2015 10:41 pm



lezárt játéktér


Vissza az elejére Go down
Hello sweetheart, this is my name
Ajánlott tartalom


életem darabkái

Klaus szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája   Klaus szobája Empty

Vissza az elejére Go down
 

Klaus szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Elijah szobája
» Rebekah szobája
» Hayley szobája
» Hope szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Originals FRPG :: Welcome to New Orleans :: Lakónegyed :: Mikaelson villa-