Tatia Petrova



 
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Keywords
Zarina*
new messages
you got one?
» Lana Hollister - 40%
Tatia Petrova Emptyby Lana Hollister Szomb. Feb. 07, 2015 5:54 pm

» Hayley's army
Tatia Petrova Emptyby Hayley Marshall Szomb. Feb. 07, 2015 5:32 pm

» Nappali
Tatia Petrova Emptyby Tatia Petrova Vas. Jan. 25, 2015 6:35 pm

» Gyóntató
Tatia Petrova Emptyby Klaus Mikaelson Szomb. Jan. 17, 2015 4:22 pm

» Segítség kezdőknek
Tatia Petrova Emptyby Klaus Mikaelson Szomb. Jan. 17, 2015 4:18 pm

» Szabályzat
Tatia Petrova Emptyby Klaus Mikaelson Szomb. Jan. 17, 2015 4:16 pm

» Aranyköpéseink
Tatia Petrova Emptyby Tatia Petrova Vas. Jan. 11, 2015 7:34 pm

» Dorothea Murdock
Tatia Petrova Emptyby Hayley Marshall Vas. Jan. 11, 2015 5:53 pm

» Liam Petrova
Tatia Petrova Emptyby Hayley Marshall Vas. Jan. 11, 2015 5:43 pm

» ✖ Tati's works ✖
Tatia Petrova Emptyby Tatia Petrova Vas. Jan. 11, 2015 3:18 pm

» Zarina McCall
Tatia Petrova Emptyby Tatia Petrova Vas. Jan. 11, 2015 12:07 pm

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
chatbox
tweet-tweet


Megosztás
 

 Tatia Petrova

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello sweetheart, this is my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

i'm just a human, i can die easily

életem darabkái
▼ Hsz számok : 139
▼ Join date : 2014. Dec. 20.
▼ Age : 1026
▼ Where are you? : ×× where the pink fluffy unicorns dancing on rainbows.

Tatia Petrova Empty
TémanyitásTárgy: Tatia Petrova   Tatia Petrova EmptyCsüt. Jan. 08, 2015 8:15 pm


Tatia Petrova


i really want to love somebody





Tatiana Petrova
Tati, Táti, Tatia
Bulgária, 0998. Jan. 27
Vámpír
Királykisasszony
Bonyolult
Nina Dobrev


This is me

Őszintén szólva még én magam sem vagyok biztos abban milyen vagyok jellemileg. Mindenki csak azt kérdezgeti a másiktól, hogy ő milyen, de mindenki hazudik. Valljuk be, mindenki még az álarc mögött is egy hatalmas színész, kivétel nélkül. Talán én vagyok az aki eltudja dobni ezt az álarcot és önmagát adni, nem eltitkolni valódi énjét. Szóval.. ki vagyok én? Aki örül az új lehetőségnek, mégpedig az új életének. Bátorságom férfiszégyenítő, hiszen a legtöbb férfi megfutamodik mikor tűzbe kell rakni a kezüket, én pedig már csak azért is mindkettőt megégetem. Talán ez is a legnagyobb hiba bennem, hogy vakmerő vagyok, semmitől sem félek, szó szerint nincs olyan ami megrémítene, legalábbis eddig semmi ilyet nem találtam. Amitől félek az az, hogy elvesztem azokat akiket szeretek.
Ha már arra jutottunk, hogy kiket szeretek, engedd meg, hogy eláruljak pár dolgot. Könnyen barátkozom, hiszen mindenkiben a jót látom, még abban is akiben nem kellene. Nehezen szeretek meg valakit, de ha őt megszeretem az nem szabadul tőlem, gyakorlatilag soha. Örökké vele leszek, akármi történik. Ez talán kissé talpnyalósan hangzik, pedig semmi hátsószándékom nincs benne. Nem akarok valamit, csak szeretem tudatni az emberekkel, hogy szeretem őket. Ebből adódóan kivételes kedvességem van, sok ember nem tud azonosulni velem egyből, mivel engem nem zavar ha valami idegen leszólít, persze csak akkor ha nem valami kedvesen. Felfordul a gyomrom a gusztustalan emberektől, mivel világéletemben egy elegáns nő voltam, illedelmes, tisztelettudó, tisztalelkű. Ebben az a bökkenő, hogy, mint minden jó embernek nekem is van másik oldalam, hiszen akárhogy is szépítem, egy rémálom vagyok valóságos álomnak öltözve. Rendkívül könnyen megbántható vagyok, ha pedig haragszom valakire az nehezen tud megbékíteni. Természetesen nekem is vannak gyenge pontjaim amivel meglehet puhítani, de nem sok esélyt adok rá. A mai énemben felfedeztem azt, hogy van amikor elvesztem a fejem. Ezzel mit akarok mondani? Élve széttépek valakit, aztán esik le csak mégis mit tettem. Ez talán az önkontroll hiánya miatt van vagy csak a múltbéli sebek miatt vagyok képes ilyenekre, mivel akármennyire hihetetlen, régen én is így végeztem. Széttépve és tetőtől-talpig véresen.
Amit mindenki lát az pedig a különleges külsőm ami annyira az, hogy a természet többet is alkotott.. állítólag. Sötét gesztenyebarna hajam hátam közepéig ér, általában hullámos tincsekben hullik vállaimra. Hajszínemhez hasonló szemeim vannak, mikkel a vámpírképességeim nélkül tudok igézően nézni, és a szemeim felett a szépen ívelt szemöldököm van. Pisze orr, ellenállhatatlan ajkak és egyedi arccsont. Ezzel jellemezném magam, de persze nem csak az arc a minden, hiszen ott van a szálkás, fitten tartott testem, na meg az öltözködési mód sem egy utolsó. Ahogy Elijah az öltönyöket én a jóvágású, ámbár még mindig kényelmes ruhákat pártolom. A megjelenés nagyon fontos, hiszen ha helyes a kinézeted máris egy jó vélemény alakul ki rólad. A szókincsem is nagyon fess, hiszen nem azokat a szleng szavakat használom, szépen fejezem ki magam, mert az úgy a megfelelő számomra. Az első benyomásra nagy hangsúlyt fektetek, de általában egy nagyon derűs, jókedvű személy vagyok, kitűnő humorérzékkel és elragadó őrültséggel. Nem viszek túlzásba semmit, de színes egyéniség vagyok, talán még vámpírként is a legemberibb az összes természetfeletti között. Az emberség az amit soha semmiért nem dobnék el.


This is my story

A karakterlap legfontosabb része az előtörténet. Ez minimum 500 szavas legyen, hiszen a staff szeret olvasni, ti meg bizonyára írni szerettek. Legyél kreatív és hagyd, hogy megismerjük a karaktered. Alkothatsz szerepjátékos példát is, vagy az egész életed leírhatod, ezt mind rátok bízzuk, de legyünk kreatívak. A lopott előtörténetet nem áll jogunkban elfogadni, -illetve ha hozott karakterlappal jössz mindenképp jelezd a karakterlapban, vagy nekünk privát üzenet formájában. A karakterlap legfontosabb része az előtörténet. Ez minimum 500 szavas legyen, hiszen a staff szeret olvasni, ti meg bizonyára írni szerettek. Legyél kreatív és hagyd, hogy megismerjük a karaktered. Alkothatsz szerepjátékos példát is, vagy az egész életed leírhatod, ezt mind rátok bízzuk, de legyünk kreatívak. A lopott előtörténetet nem áll jogunkban elfogadni, -illetve ha hozott karakterlappal jössz mindenképp jelezd a karakterlapban, vagy nekünk privát üzenet formájában. A karakterlap legfontosabb része az előtörténet. Ez minimum 500 szavas legyen, hiszen a staff szeret olvasni, ti meg bizonyára írni szerettek. Legyél kreatív és hagyd, hogy megismerjük a karaktered. Alkothatsz szerepjátékos példát is, vagy az egész életed leírhatod, ezt mind rátok bízzuk, de legyünk kreatívak. A lopott előtörténetet nem áll jogunkban elfogadni, -illetve ha hozott karakterlappal jössz mindenképp jelezd a karakterlapban, vagy nekünk privát üzenet formájában. A karakterlap legfontosabb része az előtörténet. Ez minimum 500 szavas legyen, hiszen a staff szeret olvasni, ti meg bizonyára írni szerettek. Legyél kreatív és hagyd, hogy megismerjük a karaktered. Alkothatsz szerepjátékos példát is, vagy az egész életed leírhatod, ezt mind rátok bízzuk, de legyünk kreatívak. A lopott előtörténetet nem áll jogunkban elfogadni, -illetve ha hozott karakterlappal jössz mindenképp jelezd a karakterlapban, vagy nekünk privát üzenet formájában.

KATE - 16 - ÉVEK - KOL, LANA, DORY


Vissza az elejére Go down
 

Tatia Petrova

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Liam Petrova

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Originals FRPG :: Karakter részleg :: félkész karakterlapok :: elfogadásra várva-